Ocena strony 8

Ocena strony:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Montaż anten Warszawa

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie dostarczania Klientom z całej Warszawy telewizję naziemną satelitarną i zbiorczą. Oferujemy między innymi montaż anten dbając, aby instalacja przebiegła nie tylko sprawnie, ale również dokładnie. Na Państwa życzenie możemy także zamocować telewizor LCD i plazmy.

234
0
2
Karty stałego klienta

Często robisz zakupy u tych samych sprzedawców i korzystasz z wielu promocji i rabatów z tego tytułu? Jeśli już mylą Ci się wszystkie lojalnościówki, jakie masz w portfelu, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Nasz produkt sprawi, że wszystkie Twoje karty stałego klienta zamienią się w jedną! Będziesz mógł na niej obsługiwać wszystkie promocje i zbierane punkty.

134
0
3
Co to jest rekuperacja?

Jeśli zastanawiałeś się, co to jest rekuperacja, zapraszamy serdecznie na stronę internetową firmy Comfortis, która działa zawsze zgodnie z ekologią oraz z systemem oszczędzania. Proponujemy wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła będąca niezwykle opłacalną inwestycją. Więcej informacji znajdziesz pod podanym odsyłaczem.

294
0
4
inteligentny budynek

Witamy w firmie DG Elpro. Inteligentny budynek pozwala sterować sobą na odległość za pomocą specjalnego pilota, touchpada bądź internetu w telefonie komórkowym. Włącz alarm, zamknij rolety, włącz lub wyłącz oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzacje nawet będąc z dala od domu. Zajmujemy się montażem tych instalacji.

311
0
5
Drut spawalniczy do migomatu

Wśród materiałów ułatwiających spawanie znajdą Państwo u nas drut spawalniczy do migomatu, do lutospawania i proszkowy samoosłonowy. Posiadamy produkty austenityczne do prac ze stalami odpornymi na korozję, stalowe oraz miedziowane w różnych rozmiarach. Ponadto, posiadamy także adaptory na szpulę dopasowane do tego typu akcesoriów.

79
0
6
Termoanemometr

Jednym z najbardziej profesjonalnych urządzeń używanym w klimatyzacji, wentylacji i grzejnictwie jest termoanemometr, który sprawdza temperaturę i szybkość przepływu powietrza oraz gazów. Nasze sprzęty tego typu są bardzo dokładne, a dodatkowo wytrzymałe na czynniki atmosferyczne, działając długo i wydajnie.

324
1
7
Awaryjne otwieranie sejfów Warszawa

Potrzebujesz natychmiastowej pomocy ślusarza na terenie Warszawy? W naszej ofercie znajdziesz awaryjne otwieranie sejfów, drzwi do domu oraz samochodu, a także wymianę zamków. Usługi świadczymy całodobowo, również w niedziele i święta. Zapewniamy bezpieczeństwo - nasze kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty oraz licencja policji.

351
0
8
Producent drzwi aluminiowych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drzwi przeciwpożarowych wykonanych z drewna i przeznaczonych przede wszystkim do miejsc użyteczności publicznej. Specjalna konstrukcja skrzydła, która składa się z trójwarstwowej płyty wiórowej, płyty MDF, listwy wzmacniającej i wierzchniego pokrycia (okleina lub lakier) zapewnia realną ognioodporność oraz szczelność, która nie pozwala przedostawać się na drugą stronę dymowi. Dostępne są u nas także modele przeszklone, ponieważ dbamy o estetykę naszych produktów.

600
1
9
Formy rozdmuchowe

Nasza firma mieszcząca się w Zielonej Górze, prócz obróbki skrawaniem CNC proponuje Państwu dystrybucję specjalistycznych form rozdmuchowych. Nasze wyroby tworzone są z największą precyzją oraz starannością wykonania powierzchni, które odpowiadają za formowanie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

300
0
10
Nadruk na płytach cd

Nadruki na płytach CD są ciekawym dodatkiem do płyty, stają się też doskonałą reklamą, w przypadku, w którym nadruki na płytach CD zawierają logo firmy. Dlatego warto zainwestować w takie usługi. Zajmiemy się tym profesjonalnie i szybko, a efekt końcowy na pewno Państwa zadziwi swoim pięknem. Serdecznie zapraszamy!

358
0
11
Badanie opinii klienta

Obecnie zwykły marketing nie zawsze pozwala zwiększyć sprzedaż oferowanych produktów. Niezbędne jest badanie opinii klienta in-store, które pozwala określić stopień jego satysfakcji z marki, a także ustalić jakie jeszcze posiada wymagania. Zapewniamy znacznie większy ruch w sklepie, właściwie wykorzystując zgromadzone dane.

144
0
12
Giętarka

Doskonała, jedyna w swoim rodzaju, niezawodna - taka właśnie jest oferowana przez nas giętarka do rur. Sprzęt ten polecamy wszystkim tym, którzy chcą zaopatrzyć swoje przedsiębiorstwa w doskonale działające urządzenia. Dołożymy wszelkich starań, by nasza giętarka spełniła Twoje oczekiwania pod względem jakości i ceny.

379
1
13
Taśmy transportujące

Taśmy transportujące ułatwiają Panstwu, a także prowadzą do przyspieszenia wykonywanych prac w Państwa przedsiębiorstwach produkcyjnych, gdzie swoje taśmy transportujące przygotowujemy według indywidualnych potrzeb klienta, dzięki czemu mają one niemal uniwersalne zastosowanie w licznych przemysłach.

406
1
14
Producent folii bąbelkowej

Folia bąbelkowa to jeden z najzmyślniejszych materiałów pakowych. Dzięki niej można doskonale zabezpieczyć pakowane przedmioty przed rozmaitymi uszkodzeniami. Dostępna w naszej ofercie propozycja jest niezwykle wytrzymała. Można ją nabyć w bardzo przystępnych cenach, które z pewnością przypadną Państwu do gustu.

509
1
15
Toczenie

Jest to proces stosowany najczęściej przy obrabianiu powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych. Toczenie wykorzystuje się również do czołowej faktury. Techno-Nauta wykorzystuje tę technikę obróbki aby uzyskać efekt walcowatej, stożkowej, kulistej, lub innego typu powierzchni o mocno zaokrąglonym kształcie.

63
1
16
Serwis drukarek

Jeśli urządzenia w Twoim przedsiębiorstwie odmawiają posłuszeństwa, nie zastanawiaj się i wybierz nasz serwis drukarek. Firma Alfamax z Warszawy wykonuje profesjonalne naprawy urządzeń, zarówno pochodzącego od popularnych marek, jak również ich tańszych odpowiedników. Poznaj bliżej naszą ofertę. Odwiedź stronę internetową już teraz!

443
0
17
Kołdra wełniana

Gorąco polecamy Państwu wysokiej jakości kołdry wełniane, które znajdują się w asortymencie naszego sklepu internetowego. Z pewnością spotkają się one z Państwa zainteresowaniem, gdyż wykonane są w sposób bardzo precyzyjny. Zapraszamy na naszą stronę internetową do skorzystania z atrakcyjnej oferty naszego sklepu.

309
0
18
Wynajem mebli

Nad podziw świadcząca usługi najwyższej jakości jednostka gosp. Colors of Design to optymalnie należyte rozwiązanie dla konsumentów, którzy poważają zawodowe nastawienie oraz wysokiej klasy wzorce obsługi klientów. Przytoczona firma biznesowa Colors of Design oferuje fachowe meble eventowe, wynajem mebli,puf oraz wynajem cub świecących.

277
0
♠ © www.rysa-film.pl