Ocena strony 8

Ocena strony:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
palnik na pellet

Możliwość sterowania urządzeniem za pomocą tabletu lub smartfona sprawia, że nasz palnik na pellet jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym. Zastosowana funkcja samoczyszczenia rusztu potęguje przyjemność czerpaną podczas jego użytkowania. Dodatkowo, automatyczne usuwanie popiołu sprawia, że obsługa urządzenia sprowadza się ostatecznie do wzrokowego nadzoru jego pracy.

205
0
2
Listwa zębata

Jednym z klasycznych mechanicznych elementów przekazywania ruchu liniowego jest standardowa listwa zębata lub jej inna wersja - modułowa. Oferujemy produkty tego typu o różnych parametrach i modułach klasy (M1 - M6). Dostępne są zarówno typy z elementami prostymi (kąt przyporu 20 stopni), jak i skośnymi.

471
0
3
Znicze szklane

Ogień, który zostawiamy na grobach lub pod pomnikami, potrzebuje osłony. W naszej hucie oferujemy odpowiednie na takie okazje znicze szklane, które są wytwarzane w sposób automatyczny i ręczny. Te pierwsze charakteryzują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne, będą więc długo i skutecznie ochraniać wkłady. Przygotowujemy też wersje na specjalne okazje, na przykład Boże Narodzenie. Te drugie odznaczają się niezwykłą estetyką, mogą być transparentne lub matowe, a niektóre mają wyraźny tęczowy poblask.

296
0
4
Maszyny cukiernicze

Zajmujemy się budową i sprzedażą urządzeń do wypieków oraz dekorowania ciast. Nasze maszyny cukiernicze wpływają na poprawę wydajności przy produkcji biszkoptów, musli czy ciastek. Ponadto mamy do zaoferowania piece, zbiorniki do polewy oraz oblewarki, dzięki którym możliwe jest wykonanie najróżniejszych dekoracji.

331
0
5
Automatyczne wózki transportowe

Nasza firma już od wielu lat dostarcza klientom kompleksowe konstrukcje, umożliwiające szybkie i proste przewożenie dowolnych ładunków. W naszej ofercie znajdziesz między innymi solidne, automatyczne wózki transportowe, wykonane z wysokojakościowej stali, odpornej zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i niekorzystne warunki, np. wilgoć.

400
0
6
Systemy kontroli dostępu

Proponujemy państwu profesjonalne systemy kontroli dostępu, które pozwalają na rejestrowanie osób, które wchodzą do firmy, a także opuszczają ją o konkretnych godzinach. Dajemy gwarancję bezpieczeństwa, która powodowane jest tym, że bez specjalnej karty, przedostanie się na teren firmy nie będzie możliwe.

442
0
7
Tworzenie stron internetowych Warszawa

Witaj na stronie firmy Euronet. Tworzenie stron internetowych to nasza pasja. Jesteśmy dumni z każdego naszego dotychczasowego osiągnięcia i możemy się pochwalić zadowoleniem naszych Klientów. Jeśli chcesz wyróżniać się w sieci, zadbać o marketingowe oddziaływanie serwisu swojej firmy, koniecznie powierz jej stworzenie i prowadzenie profesjonalistom. Zadbamy o każdy szczegół, aby całość komponowała się graficznie, ale również była przyjazna w użytkowaniu dla internautów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

541
0
8
Perfume advertisement

They say that an efficient marketing campaign in the beauty industry should evoke emotions. While that is true to some extent, manufacturers and sellers should remember that a good perfume advertisement is about much more than just controversial, sexualised images and shocking content. Additionally,such actions might lead to the discouragement of clients initially interested in our cosmetics.

32
0
9
Suszarnie kontenerowe

Nasza firma zajmuje się dystrybucją różnorodnych suszarni. Można u nas nabyć modele kontenerowe, konwekcyjne, tunelowe, promiennikowe wahadłowe oraz rotacyjne. Posiadamy urządzenia przeznaczone do osuszania warzyw i owoców, grzybów, karm dla zwierząt, balotów siana, słomy i ziół, a także do odparowywania cegieł oraz płyt elewacyjnych. Doskonała jakość oraz przystępne ceny naszych maszyn z pewnością przekonają do skorzystania z naszej oferty nawet najbardziej wymagających klientów. Więcej technicznych informacji o naszym asortymencie znaleźć można na naszej oficjalnej stronie internetowej.

104
0
10
Wentylatory wyciągowe

Każdego dnia nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby móc zaoferować Państwu jedynie najbardziej wydajne i funkcjonalne rozwiązania w zakresie wentylacji oraz klimatyzacji pomieszczeń. Nasze wentylatory wyciągowe zapewniają skuteczne działanie w warunkach przemysłowych, w galeriach handlowych i wielu innych miejscach.

240
0
11
Co to jest rekuperacja?

Jeśli zastanawiałeś się, co to jest rekuperacja, zapraszamy serdecznie na stronę internetową firmy Comfortis, która działa zawsze zgodnie z ekologią oraz z systemem oszczędzania. Proponujemy wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła będąca niezwykle opłacalną inwestycją. Więcej informacji znajdziesz pod podanym odsyłaczem.

294
0
12
inteligentny budynek

Witamy w firmie DG Elpro. Inteligentny budynek pozwala sterować sobą na odległość za pomocą specjalnego pilota, touchpada bądź internetu w telefonie komórkowym. Włącz alarm, zamknij rolety, włącz lub wyłącz oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzacje nawet będąc z dala od domu. Zajmujemy się montażem tych instalacji.

311
0
13
Drut spawalniczy do migomatu

Wśród materiałów ułatwiających spawanie znajdą Państwo u nas drut spawalniczy do migomatu, do lutospawania i proszkowy samoosłonowy. Posiadamy produkty austenityczne do prac ze stalami odpornymi na korozję, stalowe oraz miedziowane w różnych rozmiarach. Ponadto, posiadamy także adaptory na szpulę dopasowane do tego typu akcesoriów.

79
0
14
Awaryjne otwieranie sejfów Warszawa

Potrzebujesz natychmiastowej pomocy ślusarza na terenie Warszawy? W naszej ofercie znajdziesz awaryjne otwieranie sejfów, drzwi do domu oraz samochodu, a także wymianę zamków. Usługi świadczymy całodobowo, również w niedziele i święta. Zapewniamy bezpieczeństwo - nasze kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty oraz licencja policji.

351
0
15
Nadruk na płytach cd

Nadruki na płytach CD są ciekawym dodatkiem do płyty, stają się też doskonałą reklamą, w przypadku, w którym nadruki na płytach CD zawierają logo firmy. Dlatego warto zainwestować w takie usługi. Zajmiemy się tym profesjonalnie i szybko, a efekt końcowy na pewno Państwa zadziwi swoim pięknem. Serdecznie zapraszamy!

358
0
16
Badanie opinii klienta

Obecnie zwykły marketing nie zawsze pozwala zwiększyć sprzedaż oferowanych produktów. Niezbędne jest badanie opinii klienta in-store, które pozwala określić stopień jego satysfakcji z marki, a także ustalić jakie jeszcze posiada wymagania. Zapewniamy znacznie większy ruch w sklepie, właściwie wykorzystując zgromadzone dane.

144
0
17
Taśmy transportujące

Taśmy transportujące ułatwiają Panstwu, a także prowadzą do przyspieszenia wykonywanych prac w Państwa przedsiębiorstwach produkcyjnych, gdzie swoje taśmy transportujące przygotowujemy według indywidualnych potrzeb klienta, dzięki czemu mają one niemal uniwersalne zastosowanie w licznych przemysłach.

406
1
18
Producent folii bąbelkowej

Folia bąbelkowa to jeden z najzmyślniejszych materiałów pakowych. Dzięki niej można doskonale zabezpieczyć pakowane przedmioty przed rozmaitymi uszkodzeniami. Dostępna w naszej ofercie propozycja jest niezwykle wytrzymała. Można ją nabyć w bardzo przystępnych cenach, które z pewnością przypadną Państwu do gustu.

509
1
19
Kołdra wełniana

Gorąco polecamy Państwu wysokiej jakości kołdry wełniane, które znajdują się w asortymencie naszego sklepu internetowego. Z pewnością spotkają się one z Państwa zainteresowaniem, gdyż wykonane są w sposób bardzo precyzyjny. Zapraszamy na naszą stronę internetową do skorzystania z atrakcyjnej oferty naszego sklepu.

309
0
20
Wynajem mebli

Nad podziw świadcząca usługi najwyższej jakości jednostka gosp. Colors of Design to optymalnie należyte rozwiązanie dla konsumentów, którzy poważają zawodowe nastawienie oraz wysokiej klasy wzorce obsługi klientów. Przytoczona firma biznesowa Colors of Design oferuje fachowe meble eventowe, wynajem mebli,puf oraz wynajem cub świecących.

277
0
♠ © www.rysa-film.pl