Ocena strony 7

Ocena strony:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Przejazdy autokarowe

Jeśli szukacie Państwo szybkiego, wygodnego i niedrogiego sposoby, by dostać się na lotnisko Tegel i Schonefled, zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Interglobus Tour. Proponujemy przejazdy autokarowe na trasie Koszalin - Szczecin - Berlin, odbywające się 20 razy dziennie. Nasze nowoczesne, klimatyzowane autobusy zapewniają bezpieczną podróż, a ich kierowcy porozumiewają się także w języku angielskim oraz niemieckim. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz profesjonalny poziom usług, punktualność i rzetelność.

455
0
2
Zarządzanie flotą

Jedną z naszych usług jest profesjonalne zarządzanie flotą pojazdów. Dzięki przekazaniu nam tych działań, firma zyskuje na kosztach administracyjnych, a wszystkie konieczne kroki podejmujemy my - zajmujemy się księgowaniem i finansami, oraz oczywiście serwisowaniem. Car fleet management to coraz popularniejsza usługa, bo przynosi rzeczywiste oszczędności firmie. Oferujemy również wynajem długoterminowy samochodów - różnych marek i modeli, ponieważ mamy dobre relacje z wieloma różnymi dostawcami.

498
0
3
Pomoc drogowa Szczecin

Bosch to profesjonalny i skuteczny warsztat samochodowy. Jesteśmy pewni, że dzięki profesjonalnemu podejściu do naszej pracy jesteśmy w stanie zdiagnozować i rozwiązać problem w szybkim tempie. Gwarantujemy, że będzie to rozwiązanie długotrwałe i w pełni kompleksowe. Pomoc drogowa Bosch to miejsce, w którym Państwa pojazd zyska profesjonalną i specjalistyczną opiekę. Zapraszamy.

357
0
4
Przeprowadzki biur

Gdy firma zmienia swoją siedzibę, pojawia się problem z przewozem mebli do nowej lokalizacji. Dlatego w naszej ofercie znajdują się również szybkie i sprawne przeprowadzki biur. Mogą być Państwo pewni, że zadbamy o bezpieczeństwo przedmiotów w trakcie transportu, a firma prędko wróci do pracy w nowym miejscu.

41
0
5
Busy z Anglii do Polski

Wielu rodaków pracuje dziś lub posiada kogoś bliskiego w Wielkiej Brytanii. Busy z Anglii do Polski, jakimi zarządzamy w ramach działalności firmy MikeBus to pojazdy, które umożliwią Państwu bardzo komfortowe przemierzanie tej trasy, gdy tylko będziecie tego potrzebować. Ponadto transportujemy paczki i rzeczy do przeprowadzki.

246
0
6
Suszarnia

Twoja działalność potrzebuje wysokiej jakości urządzenia ogrzewającego bądź osuszającego? Nie sprowadzaj go z zagranicy. Nie kupuj używanego. Zamów je w polskiej firmie Enceko. Od 1989 roku projektujemy i wykonujemy na zamówienie rozmaite urządzenia energetyczne. Polecamy suszarnie do warzyw i owoców, opiekarki, prażarki, nagrzewnice, schładzarki, zagęszczacze i wiele innych maszyn. Zadowolenie klienta jest naszą najwyższą satysfakcją. Świadczymy również serwisowanie naszych produktów. Zapraszamy.

155
0
7
Stacja uzdatniania wody w domu

Nasza oferta to urządzenia, które sprawdzają się w domach prywatnych, jak również w firmach, biurach naszych Klientów. Dostępna u nas stacja uzdatniania wody to system, bazujący na technologii usuwania z cieczy szkodliwych związków chemicznych. Pozwalają one na pozbywanie się z nich negatywnie oddziałujących na nasz organizm substancji.

157
0
8
Linex Napinacze - łańcuchowe

W ramach naszego asortymentu, który stanowi bogaty wybór dla przemysłów różnego typu znajdziecie Państwo także niezwykle funkcjonalne i wytrzymałe napinacze łańcuchowe, jakie wykorzystywane są do wykonywania odpowiednich prac w Państwa przedsiębiorstwach. Oferujemy Państwu napinacze łańcuchowe jednoczęściowe, jak również dwuczęściowe. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy pomogą Państwu dobrać odpowiednie rozwiązania.

442
0
9
Salon Seat - Auto Group

Oferta naszej firmy obejmuje sprawne i profesjonalne diagnozowanie samochodów marki Seat. Zajmuje się tym nasz serwis - centrum we wrocławiskim Salonie Seat, które dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym VAS oraz ekspertami, którzy doskonale znają specyfikę tych pojazdów. Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalistów!

358
0
10
Sklep z Tapetami www.tapety-sklep.com

Sklep z Tapetami www.tapety-sklep.com to sklep idealny dla Ciebie jak i twojej całej rodziny. Szeroki wybór tapet, kasetonów oraz doskonała cena. Sprawdź całą rodziną i wybierzecie najlepsze kolory i wzory dla siebie. www.tapety-sklep.com Sklep z Tapetami to wspaniała obsługa i najlepszy typ tapet. Sprawdź!

571
0
11
Etykiety foliowe

Przewiduje się, że Etykiety foliowe będą miały coraz więcej zastosowań, a wraz z jej upowszechnieniem stanie się ona także tańszym materiałem. Popularność zyskuje ona przede wszystkim ze względu na swoje właściwości, w tym wytrzymałość, dzięki której rysuje się tak wiele możliwości jej zastosowania w praktyce. Dlatego też serdecznie zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową http://www.etykat.pl/, gdzie znajduje się nasza oferta.

230
0
12
http://jubiler-bomar.eu/

Wystarczy wziąć do ręki nasze złote obrączki i od razu da się odczuć jakość. Bardzo ciekawą propozycją są także nasze pierścionki z kamieniami szlachetnymi oraz naszyjniki. Zapraszamy do jednego z naszych salonów, a na pewno znajdziecie coś wyjątkowego. Bogata oferta jest dostępna również na naszej stronie internetowej.

365
0
♠ © www.rysa-film.pl