Ocena strony 4

Ocena strony:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Usg genetyczne Warszawa

Gabinet ginekologiczny zlokalizowany w Warszawie przyjmuje kobiety ciężarne na jedne z najważniejszych badań pozwalających na wykrycie ewentualnych nieprawidłowości w rozwoju płodu. Jednym z podstawowych badań jest USG genetyczne nieinwazyjne bądź inwazyjne wykonywane między 11, a 14 tygodniem ciąży. Dodatkowo kobiety mogą wykonać biochemiczny test Pappa.

157
0
2
Komory inhalacyjne dla dzieci

Firma zajmuje się dystrybucją rozwiązań wspomagających dorosłych i nie tylko podczas terapii aerozolowej typu MDI. Służą do tego komory inhalacyjne dla dzieci, niemowlaków oraz osób starszych. Można je zastosować zarówno w zaciszu domowym, jak i w dowolnej placówce medycznej. Oferujemy również takie akcesoria, jak maski.

321
0
3
Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu

W gabinetach wyspecjalizowanych w ginekologii estetycznej dostępne jest nieinwazyjne leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Do wyboru jest kilka metod, uzależnionych od indywidualnych uwarunkowań pacjentki. Można zastosować rewitalizację laserową lub wszczepianie nici liftingujących, dzięki którym problem zmniejsza się lub całkowicie znika.

598
0
4
Rak piersi leczenie

Każda kobieta, co najmniej raz w miesiącu powinna samodzielnie kontrolować swój biust pod kątem wyczuwalnych zmian w tkance. Raz na jakiś czas warto też wykonać usg, a po przekroczeniu 50. roku życia regularnie powtarzać mammografię. Na baczności powinny mieć się w szczególności panie obciążone chorobą genetycznie. Rak piersi to jeden z najczęściej występujących typów nowotworu. Leczenie operacyjne pozwala na całkowite odzyskanie zdrowia. W ECZ Otwock wykonujemy także badania genetyczne na prawdopodobieństwo zachorowania.

379
0
5
Stomatolog endodonta

Już dziś zadbaj o swoje zdrowie, samopoczucie oraz piękny i zdrowy uśmiech! Wystarczy, że zajrzysz na stronę Stomatologii Maxima i umówisz się na wizytę w świetnie wyposażonym łódzkim gabinecie. To właśnie tam będziesz mógł poddać się zabiegom z zakresu endodoncji, profilaktyki czy też stomatologii estetycznej.

330
0
6
Stomatolog dziecięcy Kraków

Estetyczny uśmiech to nie tylko kwestia urody. To przede wszystkim oznaka dbania o zdrowie. Dobry dentysta z naszego gabinetu w Krakowie, zadba o poprawną diagnozę i dobranie odpowiedniej metody leczenia dla dzieci. Jeśli chcą Państwo poznać tajniki profilaktyki, opracowaliśmy kompleksowy program ochrony zębów, tak aby zęby Państwa pociech były wytrzymałe. Zapraszamy do skorzystania z usług stomatologa dziecięcego w gabinecie Albusdent.

535
0
7
Fizjoterapia Radom

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, w ramach których prowadzona jest profesjonalna fizjoterapia. Wykwalifikowany i w pełni angażujący się w sprawy pacjentów personel to podstawa przy jakiejkolwiek działalności rehabilitacyjnej. Zapewnimy Państwu najlepsze możliwe warunki do stopniowego powrotu do sprawności, niezależnie od tego czy cierpicie na schorzenia neurologiczne czy zespoły bólowe.

526
0
8
Ginekolog Białystok

W placówce lekarz zajmuje się zarówno diagnostyką, profilaktyką, jak i leczeniem chorób kobiecych, a także prowadzeniem ciąży. Ginekolog w białostockim centrum medycznym wykonuje w razie potrzeby badanie ultrasonograficzne oraz kardiotokograficzne (KTG), dobiera rodzaj antykoncepcji, a także odpowiada na pytania pacjentek.

145
0
9
Labioplastyka Gdańsk

Labioplastyka, czyli plastyka warg sromowych to zabieg, który wykonujemy w ramach swoich usług. Proponujemy pełen profesjonalizm oraz rzetelność w wykonywaniu swoich prac... Zależy nam na komforcie oraz zadowoleniu naszych pacjentek - do nas możesz zgłosić się bez wstydu i strachu! Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

65
0
10
kamal-bet.pl

Firma Kamal-Bet oferuje zbiorniki na nieczystości. Produkowane szamba betonowe dodatkowo zabezpieczane, zbrojone stalą żebrowanej i zabezpieczone masą asfaltowo-kauczukową zapobiegają wyciekom. Zapewniamy także dostawę i profesjonalny montaż na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz całej Polski.

43
0
11
Brykiet drzewny

Wychodząc naprzeciwko stale rosnącemu zapotrzebowaniu na skuteczne surowce do ogrzewanie w kominkach i piecach, firma Paleko oferuje skuteczny i wydajny brykiet drzewny, zapewniający długotrwałe działanie oraz stały dopływ ciepła. Nasi fachowcy z chęcią udzielą porad w wyborze odpowiedniego produktu.

146
0
12
Spektrometr Ramana - Spectro-Lab

Jeżeli szukasz wysokiej jakości urządzeń, które doskonale sprawdzą się w laboratoriach badawczych, przy kontroli jakości oraz w różnych gałęziach przemysłu, nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Polecamy między innymi niezawodne spektrometry Ramana przeznaczone do pomiaru promieniowania i innych czynników.

81
0
13
Hologram 3d

Poznańskie przedsiębiorstwo Vera poleca Państwu znakomite zabezpieczenie wizualne, jakim jest nowoczesny hologram 3D. Zapraszamy na naszą witrynę internetową, na której przedstawiamy pełnię możliwości hologramów 3D dla Państwa przedsiębiorstwa. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty już dzisiaj.

242
0
♠ © www.rysa-film.pl