Ocena strony 1

Ocena strony:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Domy z bala

Domy z bali drewnianych to odpowiedź na coraz liczniejsze zapotrzebowanie na rozwiązania proekologiczne oraz zdrowe. W przedsiębiorstwie Marux dbamy o to aby móc zaoferować wszystkim naszym Klientom jak najbardziej rozbudowany wybór projektów domów całorocznych odpowiadających indywidualnym gustom oraz potrzebom funkcjonalnym i przestrzennym. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej przedsiębiorstwa Marux oraz do zapoznania się z wyjątkowymi propozycjami, które pozwolą Państwu odmienić swoje życie.

157
0
2
Maszyny polerski

W naszej ofercie poza chemią budowlaną znajdziecie profesjonalne maszyny polerskie. Preferujemy ofertę renomowanych producentów maszyn na naszym rynku, czyli Overmat oraz Floorboy. Na naszej stronie znajdziesz ofertę oraz niezbędne informacje. Jeśli potrzebujesz czegoś więcej skontaktuj się z nami, jesteśmy do dyspozycji w kwestii maszyn polerskich.

129
0
3
Nagrzewnice wodne

Konwektor oferuje najlepsze nagrzewnice wodne na rynku! To właśnie tutaj znajdziesz elementy grzewcze do wyposażenia Twojego domu w praktyczny sposób. Zainwestuj w ciepło już dziś i ciesz się najkorzystniejszymi rozwiązaniami właśnie z nami! Zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszej oferty.

593
0
4
Przegląd gaśnic Warszawa

Aby zadbać o zgodność z obowiązującymi przepisami w polskim prawie, należy dokonywać regularnych kontroli posiadanego systemu przeciwpożarowego. Dlatego nasza firma oferuje przegląd gaśnic, który dokonywany jest na terenie Warszawy. Zajmie się tym wykwalifikowany zespół, przeprowadzając niezbędne badania oraz próby.

235
0
5
Pompa śrubowa

Zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu, w ramach którego dostępne są urządzenia i sprzęty wykorzystywane w różnych obszarach przemysłu. Znajdziecie u nas między innymi wydajne i wytrzymałe pompy śrubowe. Dzięki jej wykorzystaniu możliwe jest zagwarantowanie odpowiedniego przenoszenia danych substancji o właściwej ich konsystencji. Przygotowane przez nas zostały sprzęty do cieczy czy materiałów sypkich.

362
0
6
Okna Trójmiasto

W naszym asortymencie znajdują się najlepsze okna, które z pewnością odpowiedzą na Twoje najśmielsze oczekiwania. Są to elementy najwyższej jakości, dostępne jednocześnie w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych usług, po prostu odwiedź naszą oficjalną stronę internetową lub osobiście. Działamy w Trójmieście, a nasza siedziba znajduje się w Gdańsku.

471
0
7
Ocieplanie metodą wdmuchiwania

Polega na uszczelnieniu konstrukcji dachów czy też podłóg za pomocą wełny bądź celulozy. Ocieplanie metodą wdmuchiwania wykorzystuje jedynie materiały całkowicie bezpieczne dla środowiska naturalnego oraz dla zdrowia człowieka. Dzięki tej technice powstaje uszczelnienie bez jakichkolwiek łączeń, które mogłyby powodować utratę ciepła.

446
0
8
Wyburzenia Kielce

Jedną z naszych specjalności są wyburzenia. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że tego typu zadania wymagają doświadczenia oraz wyjątkowej dbałości o zasady bezpieczeństwa - szczególnie, jeżeli rozbiórka przeprowadzana jest w miejscu o gęstej zabudowie budynków. Firma Zon z siedzibą w Kielcach podejmuje się takich zleceń. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą, dzięki której możemy realizować zadania terminowo oraz z najwyższą dbałością o ich bezapelacyjną jakość.

89
0
9
Pomiary geodezyjne, kontrolne

Wśród szerokiej gamy usług, które świadczymy, zapraszamy również do skorzystania z naszej pomocy podczas wykonywania pomiarów geodezyjnych powierzchniowych. W tym zakresie proponujemy zarówno: kompleksową obsługę inwestycji budowlanej, usługi inżynierskie, usługi związane z energetyką oraz doradztwo techniczne.

380
0
10
Donice betonowe

Renomowany producent kostki brukowej oferuje znakomitej jakości artykuły takie jak płyty chodnikowe oraz donice betonowe i inne, o szerokim zastosowaniu. Jesteśmy rzetelnym, odpowiedzialnym partnerem, co może potwierdzić grono zadowolonych ze współpracy z nami klientów. Dołącz do nich, a na pewno się nie zawiedziesz.

567
0
11
Wynajem apartamentów Wrocław centrum

Dla rodzin, przedsiębiorstw oraz grup przyjaciół przygotowaliśmy specjalną ofertę noclegową. Proponujemy wynajem apartamentów w centrum Wrocławia. Naszym Klientom udostępniamy siedem atrakcyjnych, w pełni wyposażonych pomieszczeń. Atrakcyjna lokalizacja umożliwia szybkie dotarcie do najpopularniejszych zabytków miasta.

447
0
12
Producent parapetów Wrocław

Specjalnością naszej firmy są wszelkiego rodzaju obróbki blacharskie oraz dekarskie. Jako producent parapetów dostarczamy elementy wykonane z blach aluminiowych powlekanych i surowych. Większość zleceń jesteśmy w stanie wykonać z dnia na dzień, a drobne zadania realizujemy na poczekaniu. Zapraszamy do naszej siedziby niedaleko Wrocławia.

404
0
13
Odwodnienie liniowe

By budynek był suchy, powietrze w nim było zdrowe i przebywanie w nim nie wymagało specjalnych środków ostrożności. Do odprowadzenia wody służy odwodnienie liniowe. Mogą być one stosowane w wielu miejscach, na zewnątrz budynków, np. wokół basenów, do odwadniania lotnisk, ale również w łazienkach, zastępując brodzik pod prysznicem. Odwodnienie liniowe to pewnego rodzaju kanały, które mogą być wykonane z różnych tworzyw i mają różne możliwości odprowadzania wody. Dzięki temu w naszym domu nie będzie grzyba.

505
0
14
Przechowywanie mebli i rzeczy

Nie wiesz gdzie schować nieużywane opony, zabawki czy sprzęty domowe? Nasza przechowalnia mebli i rzeczy różnego rodzaju oferuje swoje usługi. Dysponujemy magazynami samoobsługowymi w trzech rozmiarach, dostępnych 24/7. Cała powierzchnia z kontenerami jest chroniona i monitorowana, a magazyny zostały tak ułożone, by można było pod każdy z nich podjechać samochodem.

206
0
15
Plany operacyjne

Zatrudniamy specjalistów w branży bezpieczeństwa przeciwogniowego. W ramach ochrony przeciwpożarowej wykonujemy plany operacyjne i raporty. Naszym priorytetem jest spełnienie wszystkich wymogów dyrektywy ATEX oraz przepisów BHP, tak by nasi inwestorzy byli w pełni chronieni przed zagrożeniem wybuchu.

243
0
16
Off grid

Są to samowystarczalne i inteligentne systemy paneli słonecznych, które zbierają i magazynują energię bez konieczności podłączania gospodarstwa domowego do sieci. Dzięki nim Twój dom stanie się w pełni samowystarczalny, a cała energia będzie pochodziła z promieni słonecznych. Firma Rawicom Service oferuje zestawy instalacji fotowoltaicznych off-grid, na które składa się komplet paneli, regulator ładowania, inwerter, oraz akumulatory, które umożliwiają magazynowanie zebranego prądu. Zapraszamy do współpracy!

221
0
17
Instalacje fotowoltaiczne małopolska

Instalacje fotowoltaiczne to urządzenia, dzięki któremu bezpośrednio następuje zamiana energii słonecznej na energię elektryczną. Nasza oferta obejmuje tylko najlepsze ogniwa fotowoltaiczne, dzięki czemu mają Państwo gwarancję bezawaryjnej eksploatacji tychże urządzeń. Dzięki nam dokonają Państwo udanej inwestycji. Zapraszamy.

307
0
18
Akcesoria magazynowe

Już od wielu lat zaopatrujemy naszych klientów w doskonałe akcesoria magazynowe. Proponujemy między innymi najwyższej jakości siatkowe ściany osłonowe, które sprawdzają się doskonale do zabezpieczania regałów wysokiego składowania. Wykonane zostały z siatki polipropylenowej, która jest niezwykle wytrzymała i zapewni państwu całkowite bezpieczeństwo.

67
0
19
Filigran

Zajmujemy się dystrybucją innowacyjnych produktów dla budownictwa. Naszym konikiem są stropy gęstożebrowe Vector, które nie tylko posiadają wszystkie zalety rozwiązania typu filigran, ale też mają znacznie więcej pozytywów. Potrzebują mniej betonu i stali, dzięki temu, że zastosowano w nich kształtki ze styropianu.

233
0
20
Tarasy drewniane

Czy zdajesz sobie sprawę z tego dlaczego nasze tarasy drewniane odznaczają się taka oryginalnością? Nie baliśmy się sięgnąć po tradycyjne deski, ani też po niezwykle indywidualne rozwiązania w postaci egzotycznych gatunków. Dlatego też oferta Everwood Polska jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.

83
0
21
Koparko ładowarka Wrocław

Jesteśmy firmą z okolic Wrocławia oferująca różne maszyny budowlane, szczególnie polecamy nasze koparko ładowarki. W naszej bardzo bogatej i szerokiej ofercie posiadamy zarówno nowe koparko ładowarki, jak i używane koparko ładowarki, a także inne narzędzia i akcesoria niezbędne na każdej budowie. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

432
0
22
Przenośniki taśmowe

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem konstrukcji przenośników taśmowych wykorzystywanych w górnictwie oraz wielu różnych gałęziach przemysłu. Proponujemy konstrukcje podparte certyfikatem KOMAG-u, które doskonale sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających warunkach. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zamówienia.

371
0
23
Izolacja wewnętrzna

Nasze produkty dają pewność, że izolacja wewnętrzna jest szczelna i nie powoduje utraty ciepła. W asortymencie sklepu INN-THERM znajdziesz płytę termoizolacyjną z pianki poliizocjanurowej idealną do wykańczania ścian i sufitów w domach czy pomieszczeniach gospodarczych. Produkt ten świetnie sprawdza się podczas renowacji czy remontu poddasza.

434
0
24
Izolacja pozioma ścian

Dla osób, które zajmują się budową własnego domu lub budynku jednym z istotnych etapów budowy jest izolacja pozioma ścian. Stosując materiały najwyższej jakości mamy pewność, że nasza izolacja pozioma ścian pozwoli nam na ekonomiczną eksploatację domu czy budynku. Nie będzie ona ulegała niszczeniu oraz zachowa swoje właściwości.

504
0
25
Schody drewniane wewnętrzne

Celem naszej działalności jest zapewnienie każdemu z naszych Klientów dostępu do rozwiązań, które umożliwią stworzenie najpiękniejszych aranżacji w każdym wnętrzu. Firma taborek projektuje i wykonuje schody wewnętrzne drewniane, które będą wspaniałym elementem wyposażenia każdego pomieszczenia. W ofercie wykonania z drewna krajowego i zagranicznego.

594
0
26
Pokrycia dachowe Warszawa

Już niedługo twój dom będzie o wiele bardziej energooszczędny. Wystarczy, że skorzystasz z usług warszawskiej firmy Hanbud, która zajmuje się naprawą pokryć dachowych na terenie całego miasta. Posiadają wieloletnie doświadczenie, a jednocześnie dysponują materiałami takich marek jak Monier czy RuppCeramika.

242
0
27
Oczyszczalnia ścieków

Obecnie, bardzo duże znaczenie ma ekologia oraz dbanie o środowisko. Z tego powodu, przygotowaliśmy dla Państwa ofertę na przydomowe i biologiczne oczyszczalnie ścieków. Cieszą się one rosnącą popularnością, a cała konstrukcja nie jest trudna do zamontowania. W ramach kompleksowej obsługi, doradzamy oraz pomagamy w kwestii dokonania odpowiedniego wyboru oraz świadczymy usługi serwisowe i pogwarancyjne. Proponowane rozwiązanie jest bardzo atrakcyjne cenowo i nie zużywa dużej ilości energii elektrycznej.

338
0
28
Produkcja ogrodzeń w mazowieckim

Naszych realizacji nie zatrzymujemy na standardowym i powtarzalnym wzornictwie. Ciągle poszukujemy nowych pomysłów, które mogą nam pomóc w przygotowaniu doskonałych zabezpieczeń terenu. Jako producent ogrodzeń działający przede wszystkim w województwie mazowieckim, doskonale wiemy, czego oczekują od nas Klienci. W realizacji projektów wykorzystujemy więc materiały nierdzewne i niewymagające cyklicznej impregnacji. W ciekawy sposób łączymy też różne tworzywa, troszcząc się o nieprzeciętną estetykę propozycji Demet.

76
0
29
Kurtyny na drzwi: paskowe, PCV, przemysłowe

Firma z wieloletnim doświadczeniem oferuje produkty z wysokiej jakości folii PCV w konkurencyjnych cechach. W propozycji KurtynyPaskowe-PCV znajduje się kurtyna na drzwi w dowolnych wymiarach. Sprawdzi się ona świetnie w chłodniach i wszelkiego rodzaju magazynach (w branży farmaceutycznej czy chemicznej), w których występują szczególne warunki.

556
0
30
Restauracja wesele Kraków - Restauracja Galicyjska

W Krakowie znajdziesz naszą restaurację, w której serwujemy najlepszą kuchnię polską. To właśnie my słyniemy z profesjonalnego cateringu oraz organizacji wesel. Zapewniamy muzykę oraz świetną zabawę. Konkurencyjne ceny, miła i sprawna obsługa sprawiają, że jesteśmy godną uwagi restauracją. Serdecznie zapraszamy wszystkich smakoszy! - Z nami na pewno pozytywnie się zaskoczysz.

121
0
31
Obszywanie skórą - Carlex

Naszą specjalizacją jest obszywanie kierownicy skórą. Wyposażamy samochody w nowe wnętrza, wykorzystując najlepsze gatunki skóry i innych materiałów. Starając się dostosować do rosnących potrzeb klientów nie ograniczamy się wyłącznie do tapicerstwa, wprowadzając wiele nowoczesnych produktów i usług. Dzięki nim każdy nasz klient może uzyskać taki wygląd swojego samochodu, jakiego zawsze pragnął.

545
0
32
Siłowniki hydrauliczne - hsluban.pl

W ofercie naszej firmy znajdują się elementy związane z przemysłowymi złączami oraz hydrauliką siłową. Posiadamy duży wybór siłowników hydraulicznych, których producentami są wyłącznie sprawdzone, najlepsze w branży marki. Oferujemy dużą różnorodność sprzedawanych przez nas urządzeń. Serdecznie zapraszamy.

343
0
33
M&S Pomorska Fabryka Okien Sp. z o.o. - Okna pcv

Nasza wyjątkowa oferta obejmuje szeroki wybór okien PCV. W naszych katalogach udostępniamy okna PCV w różnych kształtach i kolorach. Nasza oferta dostosowana jest do indywidualnych oczekiwań klienta, dlatego nasze okna PCV dostępne są w wymiarach dostosowanych do wymagań budowlanych w Państwa mieszkaniach.

268
0
34
Odzież ciążowa

Oczywiście jestem za i jak najbardziej popieram wolny rynek, który daje przyszłym mamą ubrania ciążowe, w których wyglądają ładnie, a czasem nawet zmysłowo. Także w bieliźnie skierowanej do kobiet nastąpił wielki przełom. Teraz każda karmiąca matka może iść do sklepu z bielizną i zakupić biustonosze do karmienia. Kiedyś kobiety w Polsce chyba nawet nie wiedziały, że istnieje coś takiego, jak biustonosze do karmienia.

108
0
♠ © www.rysa-film.pl