Ocena strony 3

Ocena strony:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Prowadzenie ksiąg rachunkowych świętokrzyskie

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty jaką jest profesjonalne prowadzenie ksiąg rachunkowych. Skarżysko-Kamienna to miasto, w którym prowadzimy naszą działalność. Zapraszamy osoby, które chcą zadbać o swoje finanse, a przede wszystkim mieć pewność doskonałej obsługi rachunkowej. Jesteśmy firmą, która bazuje na swoim doświadczeniu i ogromnej wiedzy. To sprawia, że prowadzenie ksiąg rachunkowych powierzone nam będzie najlepszym wyborem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

480
0
2
Szkolenia dofinansowane

Zdobycie środków unijnych jest stosunkowo proste w przypadku wszelkich projektów edukacyjnych. Jeśli więc chciałbyś organizować szkolenia dofinansowane, zgłoś się do nas, a krok po kroku przeprowadzimy Cię przez cały proces - od pisania wniosku, aż po koordynację tego, jak wdrażasz w życie dyrektywy z centrali.

457
0
3
Księgowa Sucha Beskidzka

Jeżeli niezbędnym dla Państwa firmy wsparciem jest obsługa księgowa, to z pewnością biuro rachunkowe E-tax Optimal jej sprosta. Podejmujemy się przede wszystkim indywidualnej współpracy z Klientami, a tym samym możemy zapewnić w pełni dopasowaną ofertę usługową. Prowadzimy pełną ewidencję, realizujemy rozliczenia podatkowe oraz przygotowujemy optymalizacje pozwalające cieszyć się większą swobodą ekonomiczną. Doradzamy także w istotnych dla danego przedsiębiorstwa kwestiach inwestycyjnych. Znajdą nas Państwo w Suchej Beskidzkiej.

593
0
4
Biuro podatkowe Wrocław

Kancelaria A.F.O z biurem we Wrocławiu to profesjonalna obsługa księgowa zarówno dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, jak i podmiotów prawnych. W zakres naszych działań wchodzi doradztwo podatkowe, ewidencja środków trwałych, rozliczanie różnic kursowych, sporządzenia deklaracji rozliczeniowych oraz wiele innych.

265
0
5
Zarządzanie korespondencją

Czy wiesz ile codziennie zajmuje ci przeczytanie wszystkich listów i wiadomości, dokonanie selekcji na "pilne" oraz mniej ważne? My pragniemy pomóc ci usprawnić ten aspekt twojej codziennej pracy. Zarządzanie korespondencją to usługa, która pozwoli ci stanąć na nogi i zająć się tym, co jest naprawdę ważne. Jako usługa outsourcingowa może to być dla ciebie szansa na skupienie się na realizowaniu strategii biznesowych. Nasi pracownicy będą regularnie i rzetelnie nadzorować wszelkie nadchodzące z zewnątrz wiadomości.

595
0
6
Pracownia Finansowa opinie

Przedsiębiorstwo może pomóc osobom, które zastanawiają się, jak należy ulokować swoje pieniądze, aby ich nie stracić, a wręcz na nich zarobić. Osoby chcące zainwestować z pewnością docenią firmę, jaką jest pracownia finansowa. Opinie wystawiane przez tę spółkę mogą pomóc w podjęciu decyzji o lokacie kapitału.

560
0
7
Usługi księgowe Warszawa

Wykonujemy działania dla firm o małej, a także średniej wielkości, które funkcjonują w zróżnicowanych branżach, obejmujące chociażby prowadzenie ksiąg rachunkowych. Świadczymy usługi księgowe dla podmiotów gospodarczych z Warszawy, w tym szczególnie przedsiębiorstw, które funkcjonują na terenie dzielnicy Bemowo czy Białołęka.

77
0
♠ © www.rysa-film.pl