Ocena strony 3

Ocena strony:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
rozliczenie PIT

Odprowadzanie podatków to obowiązek każdego przedsiębiorcy i obywatela. Poprawnie wykonane rozliczenie PIT jest podstawą do wypłacenia zwrotu lub uiszczenia należności względem Skarbu Państwa. Nasze biuro rachunkowe w Ostrowcu Świętokrzyskim w imieniu klientów zajmuje się kwestiami podatkowymi, również w zakresie VAT i CIT.

565
0
2
Pożyczki Łódź

Potrzebujesz gotówki w tempie błyskawicznym? Może masz potrzebę zasięgnięcia dodatkowych środków finansowych w wyniku jakiejś nagłej okoliczności? A może po prostu chcesz kupić coś, na co inaczej nie możesz sobie pozwolić? W każdym przypadku oferujemy pożyczki, Łódź natomiast to siedziba naszego lombardu - zapraszamy!

314
0
3
Zarządzanie korespondencją

Czy wiesz ile codziennie zajmuje ci przeczytanie wszystkich listów i wiadomości, dokonanie selekcji na "pilne" oraz mniej ważne? My pragniemy pomóc ci usprawnić ten aspekt twojej codziennej pracy. Zarządzanie korespondencją to usługa, która pozwoli ci stanąć na nogi i zająć się tym, co jest naprawdę ważne. Jako usługa outsourcingowa może to być dla ciebie szansa na skupienie się na realizowaniu strategii biznesowych. Nasi pracownicy będą regularnie i rzetelnie nadzorować wszelkie nadchodzące z zewnątrz wiadomości.

595
0
4
Dotacje dla firm

Niezależnie od profilu Państwa działalności - jesteśmy w stanie wskazać optymalne rozwiązania. Dotacje dla firm, które udzielane są w ramach licznych programów unijnych, stanowią znaczący zastrzyk finansowy, pozwalający ponieść koszty istotnych inwestycji. Pragniemy uczestniczyć w tym procesie i wskazywać naszym Klientom najkorzystniejsze rozwiązania.

364
0
5
Pracownia Finansowa opinie

Przedsiębiorstwo może pomóc osobom, które zastanawiają się, jak należy ulokować swoje pieniądze, aby ich nie stracić, a wręcz na nich zarobić. Osoby chcące zainwestować z pewnością docenią firmę, jaką jest pracownia finansowa. Opinie wystawiane przez tę spółkę mogą pomóc w podjęciu decyzji o lokacie kapitału.

560
0
6
Usługi księgowe Warszawa

Wykonujemy działania dla firm o małej, a także średniej wielkości, które funkcjonują w zróżnicowanych branżach, obejmujące chociażby prowadzenie ksiąg rachunkowych. Świadczymy usługi księgowe dla podmiotów gospodarczych z Warszawy, w tym szczególnie przedsiębiorstw, które funkcjonują na terenie dzielnicy Bemowo czy Białołęka.

77
0
♠ © www.rysa-film.pl