Ocena strony 3

Ocena strony:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Kurs czeskiego Warszawa

W dzisiejszych czasach umiejętności językowe są bardzo wysoko cenione i stają się jednym z podstawowych wyznaczników wysokiej pozycji na rynku pracy. Właśnie ze względu na to w ofercie przygotowanej przez szkołę Centrum Europy w Warszawie znalazł się m. in. kurs czeskiego, dzięki któremu sprawnie komunikować w tym języku naszych sąsiadów. Dzięki temu, że jest on dość rzadki, z łatwością będziecie mogli wpisać się w niszę na rynku i zapewnić sobie naprawdę dobrą pozycję w trakcie poszukiwać dobrej pracy.

95
0
2
Szkolenia obsługi klienta

Prawdą jest, iż nieuprzejme traktowanie osób potencjalnie zainteresowanych ofertą danej firmy, nigdy nie przekuwa się w korzyści ani finansowe, ani żadne inne. Dlatego tak istotną kwestią stają się szkolenia obsługi Klienta przeprowadzane w sposób kompleksowy oraz regularny. Zatem , jeśli poszukujecie Państwo podmiotu właściwego do zorganizowania tego typu kursów, zachęcamy do zapoznania się z propozycją marki Business Traning. Nasz zespół w swojej ofercie posiada system zaawansowanych programów rozwoju.

257
0
3
Szkolenia biznesowe online

Skorzystaj z naszej oferty i przejrzyj dostępne szkolenia biznesowe online. Oferujemy np. podstawowe warsztaty z wiedzy ogólnej o sp. z o.o. Koszt udziału jest naprawdę niewielki w porównaniu z korzyściami, jakie wyniesiesz z udostępnianych materiałów. Nie czekaj, zapisz się i zdobądź praktyczną wiedzę z różnych dziedzin ekonomii!

477
0
4
Usługi księgowe Warszawa

Wykonujemy działania dla firm o małej, a także średniej wielkości, które funkcjonują w zróżnicowanych branżach, obejmujące chociażby prowadzenie ksiąg rachunkowych. Świadczymy usługi księgowe dla podmiotów gospodarczych z Warszawy, w tym szczególnie przedsiębiorstw, które funkcjonują na terenie dzielnicy Bemowo czy Białołęka.

77
0
5
Tłumaczenia Warszawa

Czasami konieczni są specjalistyczni tłumacze, szczególnie podczas negocjacji w zakresie zaawansowanej technologii, gdyż wówczas mało kto zna się na odpowiednich wyrażeniach. Profesjonalne tłumaczenia prawnicze są bardzo istotne dla powodzenia planów biznesowych i dla realizacji inwestycji na jakich zależy partnerom. Tłumacz przysięgły wielu języków jest dostępny w naszym biurze.

346
0
6
Biuro tłumaczeń specjalistycznych

Posiadamy długie doświadczenie w przygotowywaniu przekładów pisemnych i ustnych w ponad dwudziestu językach. Nasze biuro tłumaczeń specjalistycznych mieści się w Krakowie, jednak regularnie przyjmuje zlecenia z całej Polski, jak i innych państw. Dbamy nie tylko o poprawność gramatyczną, ale i stylistyczną oraz kulturową.

289
0
7
Szkolenia Bielsko Biała

W naszej ofercie znajdziecie Państwo rozmaite szkolenia kadrowo płacowo, które poruszają najciekawszych i najbardziej newralgicznych kwestii z zakresu kadr i płac. Kursy oferowane przez naszych specjalistów to nie tylko odpowiednio przekazana wiedza, ale także, a wręcz przede wszystkim umiejętności praktyczne. Zapraszamy do EM Partner z Bielsko Białej, w ofercie bogata baza kursów.

293
0
8
biuro rachunkowe w krakowie

Zarówno dużym przedsiębiorstwom jak i niewielkim jednoosobowym firmom w kwestiach księgowych z chęcią doradzi nasze biuro rachunkowe w Krakowie. Pomożemy w poprawnym prowadzeniu niezbędnej dokumentacji, sporządzaniu okresowych sprawozdań a także kwestiach dotyczących obsługi kadrowo - płacowej oraz dotacji z Unii Europejskiej.

290
0
9
księgowość zewnętrzna

Zarządzanie finansami i rachunkowość przedsiębiorstwa jest obarczona obowiązkami ustawodawcy i koniecznością kontroli przychodów oraz wydatków. Aby zredukować koszty wewnętrzne, jedną z opcji jest księgowość zewnętrzna, którą świadczy nasze biuro wobec firm w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu czy Lublinie.

98
0
10
Kraków - biuro księgowe

Prowadzimy biuro księgowe w Krakowie.Dzięki doświadczeniu wykwalifikowanej kadry specjalistów jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Zajmujemy się m.in. prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, kadrami i płacami, reprezentowaniem klientów przed ZUS i US oraz rozliczeniami podatku dochodowego.

553
0
11
Księgi rachunkowe Zielona Góra

Świadczymy pomoc dla firm z Zielonej Góry. Prowadzimy księgi rachunkowe, podejmujemy się zadań z dziedziny kadr i płac, prowadzimy rozliczeni podatkowe i składkowe z urzędem skarbowym i Zus, a także rozliczenia pokontrolne, sprawdzamy sprawozdawczość finansową, przeprowadzamy likwidację spółek i prowadzimy kartę podatkową.

437
0
12
Leasing dla nowych firm

Świadczymy usługi w zakresie wsparcia finansowego dla przedsiębiorstw, które dopiero stawiają pierwsze kroki na rynku. Oferujemy leasing dla nowych firm, którego zadaniem jest podniesienie płynności finansowej, przy jednoczesnym obniżeniu podatku. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub online.

527
0
13
Rejestracja i zakładanie spółek z o.o.

Chcesz założyć firmę samodzielnie lub z partnerami? W ofercie naszego biura rachunkowego znajduje się m.in. rejestracja i zakładanie spółek z o.o., która zawierana w formie aktu notarialnego. Usługa obejmuje m.in. załatwianie wszystkich niezbędnych prac związanych z KRS, Urzędem Skarbowym, GUS-em, ZUS-em czy opłatą rejestracji w VAT.

558
0
14
Sale konferencyjne Warszawa

W hotelu Boss masz możliwość zorganizowania najlepszych konferencji w Warszawie! Proponujemy przestrzenne, elegancko wyposażone oraz nowoczesne sale konferencyjne, które dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą, dostępną na stronie internetowej i skorzystaj z najlepszych rozwiązań! http://www.hotelboss.pl/pl/konferencje.html

515
0
♠ © www.rysa-film.pl