Ocena strony 3

Ocena strony:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Odszkodowanie za błędy medyczne

Pacjenci, którzy na skutek źle postawionej diagnozy lub nieodpowiednio przeprowadzanego leczenia ponieśli straty mogą ubiegać się o zadośćuczynienie na drodze sądowej. Odszkodowanie za błędy medyczne dotyczy przede wszystkim lekarzy, choć czasem także innych podmiotów - przychodni, szpitali czy instytutów badawczych.

69
0
2
Integracja dla firm

Profesjonalnie organizujemy spotkania integracyjne, podczas których zapewnimy doskonałą zabawę wszystkim pracownikom. Perfekcyjne przygotowanie i ciekawe atrakcje sprawiają, że nasza integracja dla firm staje się coraz bardziej popularna. W celu kontaktu z nami zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.

30
0
3
pracownia finansowa opinie

Dobre ubezpieczenie to takie, które jest dobrane do indywidualnych potrzeb. Dlatego warto skorzystać z pomocy specjalisty, który razem z Tobą przeanalizuje Twoje potrzeby i przedstawi spersonalizowaną ofertę - zarówno pod kątem oczekiwań, jak i kosztów. Z pomocą agenta z Pracowni finansowej dokonasz trafnego wyboru zarówno polisy na życie, mieszkanie i wielu innych. Przeprowadzimy również audyt Twoich dotychczasowych polis i sprawdzimy, czy są aktualne oraz czy odpowiednio chronią Twoje interesy.

530
0
4
Identyfikacja marki

Identyfikacja marki jest procesem określania i kreowania wizerunku firmy, który pozwala na jej rozpoznawalność i odróżnienie od innych na rynku. Składa się z różnych elementów, takich jak logo, nazwa, kolory, slogan czy identyfikacja wizualna. Wszystkie te elementy tworzą spójną i jednolitą całość, która ma za zadanie przyciągać uwagę klientów i budować pozytywny wizerunek firmy. Identyfikacja marki ma ogromne znaczenie dla sukcesu przedsiębiorstwa, ponieważ pomaga zbudować lojalność klientów, odróżnić się od konkurencji i przekazać wartości, które firma reprezentuje.

297
0
5
Biuro podatkowe Wrocław

Kancelaria A.F.O z biurem we Wrocławiu to profesjonalna obsługa księgowa zarówno dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, jak i podmiotów prawnych. W zakres naszych działań wchodzi doradztwo podatkowe, ewidencja środków trwałych, rozliczanie różnic kursowych, sporządzenia deklaracji rozliczeniowych oraz wiele innych.

265
0
♠ © www.rysa-film.pl