Ocena strony 3

Ocena strony:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Leasing dla nowych firm

Świadczymy usługi w zakresie wsparcia finansowego dla przedsiębiorstw, które dopiero stawiają pierwsze kroki na rynku. Oferujemy leasing dla nowych firm, którego zadaniem jest podniesienie płynności finansowej, przy jednoczesnym obniżeniu podatku. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub online.

527
0
2
wypadek w pracy odszkodowanie

Rekompensata należy się każdej osobie, która w wyniku jakiegoś zdarzenia poniosła szkodę fizyczną lub psychiczną. Jeżeli chcesz uzyskać odszkodowanie za wypadek w pracy (który wydarzył się w trakcie jej realizacji) to chętnie wesprzemy Cię i doradzimy, co należy zrobić, aby uzyskać takie zadośćuczynienie.

398
0
3
Rejestracja i zakładanie spółek z o.o.

Chcesz założyć firmę samodzielnie lub z partnerami? W ofercie naszego biura rachunkowego znajduje się m.in. rejestracja i zakładanie spółek z o.o., która zawierana w formie aktu notarialnego. Usługa obejmuje m.in. załatwianie wszystkich niezbędnych prac związanych z KRS, Urzędem Skarbowym, GUS-em, ZUS-em czy opłatą rejestracji w VAT.

558
0
4
Biura rachunkowe Częstochowa

Nasza wyszkolona kadra, w ciągu ostatnich piętnastu lat istnienia naszej firmy, pomogła ponad 200 przedsiębiorstwom z Częstochowy oraz Myszkowa. BMD to biuro rachunkowe, które świadczy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe. Zajmujemy się również doradztwem dotyczącym windykacji należności oraz przygotowywania faktur sprzedażowych. Inne biura rachunkowe nie zapewnią Państwu tak kompleksowej obsługi!

159
0
5
Biuro rachunkowe Kraków

Księgowość - obszar ten jest polem naszych zainteresowań, działań i trosk. Ofertę kierujemy do każdego, bo każdy z rachunkowością musi się zmierzyć - choćby podczas corocznego składania rozliczenia podatkowego. Nie do przecenienia w takich momentach jest nasza fachowość i szybkie tempo pracy. Usługi świadczone przez nasze biuro podporządkowane są potrzebom naszych klientów - tych indywidualnych oraz firm prywatnych, których codzienne funkcjonowanie uzależnione jest od przejrzystej polityki rachunkowej.

158
0
6
Adres do rejestracji firmy Warszawa

Wirtualne biuro to bardzo dobre rozwiązanie, takie jakie pozwoli nam na prowadzenie działalności naprawdę doskonałym sposobem na radzenie sobie z problemami początków działalności. Warszawa wiedzie prym w zakresie takich instytucji, ale pojawiają się one także w innych miejscach kraju. Takie zaplecze na pewno nam pomoże w działalności. Zapraszamy serdecznie.

378
0
7
Szyna Sufitowa - www.hotelowe24.eu

Dostępne w naszym asortymencie dekoracje okienne to także podstawa do ich zawieszenia. Prezentujemy między innymi nowoczesne szyny sufitowe, które z pewnością trafią w Twoje oczekiwania oraz wymagania! Proponujemy zawsze sprawdzone i korzystne rozwiązania, dostosowane do potrzeb naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która z pełni jest dostępna na oficjalnej witrynie internetowej. Czekamy na Ciebie!

188
0
8
Sale konferencyjne Warszawa

W hotelu Boss masz możliwość zorganizowania najlepszych konferencji w Warszawie! Proponujemy przestrzenne, elegancko wyposażone oraz nowoczesne sale konferencyjne, które dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą, dostępną na stronie internetowej i skorzystaj z najlepszych rozwiązań! http://www.hotelboss.pl/pl/konferencje.html

515
0
9
Przedłużanie rzęs - Instytut Estetyczny

Postaw już dziś na profesjonalne przedłużanie rzęs w Warszawie. Nasz Instytut Estetyczny to miejsce idealne właśnie dla Ciebie. Stawiamy na pełne zadowolenie każdej klientki, dlatego swoją propozycję zabiegów upiększających dostosowujemy do ich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Zainwestuj już dziś w prawdziwe piękno!

83
0
♠ © www.rysa-film.pl