Ocena strony 3

Ocena strony:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Link4

Działamy na polskim rynku od 2003 roku. Jako pierwsi posiadaliśmy w ofercie sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych drogą telefoniczną i internetową. Obecnie oferujemy ubezpieczenia samochodu, polisy mieszkaniowe i turystyczne. Priorytetem Link4 jest sprzedaż internetowa. Ci, którzy kupują polisy online mogą liczyć na 7% rabatu.

402
0
2
Ceny transferowe progi

Transakcje realizowane pomiędzy spółkami skupionymi w ramach jednej grupy kapitałowej podlegają skrupulatnym kontrolom przeprowadzanym przez organy podatkowe. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w takich obszarach, jak ceny transferowe, progi dokumentacyjne, optymalizacja kosztów operacyjnych, które pozwalają uniknąć uciążliwych sankcji podatkowych. Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.

551
0
3
Pracownia Finansowa opinie

Przedsiębiorstwo może pomóc osobom, które zastanawiają się, jak należy ulokować swoje pieniądze, aby ich nie stracić, a wręcz na nich zarobić. Osoby chcące zainwestować z pewnością docenią firmę, jaką jest pracownia finansowa. Opinie wystawiane przez tę spółkę mogą pomóc w podjęciu decyzji o lokacie kapitału.

560
0
4
Usługi księgowe

Jesteśmy doświadczoną firmą, która dzięki wyszkolonej kadrze już od ponad piętnastu lat wspiera małe oraz duże przedsiębiorstwa gospodarcze w wypełnianiu niezbędnej oraz kompletnej dokumentacji finansowej. BMD to biuro rachunkowe w Częstochowie, które w swojej ofercie posiada również usługi kadrowo-płacowe, w tym prowadzenie akt osobowych pracowników, sporządzanie oraz wydawanie niezbędnych zaświadczeń, tworzenie regulaminów pracodawcy, a także przygotowanie dokumentacji do ustalenia kapitału początkowego.

240
0
5
Usługi księgowe Warszawa

Wykonujemy działania dla firm o małej, a także średniej wielkości, które funkcjonują w zróżnicowanych branżach, obejmujące chociażby prowadzenie ksiąg rachunkowych. Świadczymy usługi księgowe dla podmiotów gospodarczych z Warszawy, w tym szczególnie przedsiębiorstw, które funkcjonują na terenie dzielnicy Bemowo czy Białołęka.

77
0
6
Księgi rachunkowe Zielona Góra

Świadczymy pomoc dla firm z Zielonej Góry. Prowadzimy księgi rachunkowe, podejmujemy się zadań z dziedziny kadr i płac, prowadzimy rozliczeni podatkowe i składkowe z urzędem skarbowym i Zus, a także rozliczenia pokontrolne, sprawdzamy sprawozdawczość finansową, przeprowadzamy likwidację spółek i prowadzimy kartę podatkową.

437
0
7
Sale konferencyjne Warszawa

W hotelu Boss masz możliwość zorganizowania najlepszych konferencji w Warszawie! Proponujemy przestrzenne, elegancko wyposażone oraz nowoczesne sale konferencyjne, które dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą, dostępną na stronie internetowej i skorzystaj z najlepszych rozwiązań! http://www.hotelboss.pl/pl/konferencje.html

515
0
♠ © www.rysa-film.pl